Partneři projektu

Medzinárodný detský spevácký festival pre sólistov vo veku 6-15 rokov (pop, rock, jazz, folk, classical)

LOGO Bon Art Pops Orchestra

reklama našeho partnerareklama našeho partnera

Ročník 2016

Česká republika sa v roku 2016 po prvýkrát zúčastnila detskej speváckej súťaže Sanremo Junior, ktorá sa koná v kúpeľnom meste Sanremo v Ligurii a reprezentovala ju veľmi talentovaná 11 – ročná Kristýna Petráková.

V priebehu niekoľkých večerov sa spolu so symfonickým orchestrom na pódiu predstavili mladí speváci z rôznych kútov sveta, ako napr. USA, Argentína, Južná Afrika, Izrael, Paraguay, Francúzsko, Malta a mnoho ďalších.

Prvé tri miesta získali Malta, Taliansko a Argentína. Zaslúžene. Ale aj Česká republika má byť na čo hrdá. Kiki Petráková za svoj výkon, s piesňou islandskej speváčky Bjork“It´s Oh So Quiet“, získala špeciálne ocenenie.

Dvojmesačná tvrdá práca sa vyplatila a Kristýnka skvelo reprezentovala nielen Českú republiku, ale aj náš team Bon Art Music. Kristýnka v priebehu 2 mesiacov prešla speváckou prípravou s orchestrom a dirigentom, zažila nahrávanie v štúdiu, prípravu choreografie a naučila sa, ako vystupovať na pódiu i mimo neho. Všetko zvládla výborne! Dúfame, že kandidáti na rok 2017 budú rovnako pracovití a mať rovnako veľkú túžbu učiť sa všetkému novému, tak ako ona.