Zoznam postupujúcich zo základného kola ZDE...

Medzinárodný detský spevácký festival pre sólistov vo veku 6-15 rokov (pop, rock, jazz, folk, classical)

LOGO Bon Art Pops Orchestra

Sanremo Junior SK

Už od augusta 2017 môžete zaregistrovať malé speváčky a spevákov na Sanremo junior SK

Od apríla 2017 sme vyhlásili konkurzy pre Českú republiku a od augusta 2017 pre Slovenskú republiku na rok 2017/2018.

Registrácie nájdete tu

Sólisti tu budú mať šancu v jednotlivých kolách zabojovať o účasť v národnom finále, ktoré sa uskutoční za doprovodu Bon Art Pops Orchestra v divadle Hybernia v Prahe dňa 21.2.2018. Bon Art Pops Orchestra, ktorý je zložený výhradne zo žien, už v minulosti na koncertoch doprevádzal také hviezdy ako je Miro Žbirka, Chinaski, David Koller, Marek Ztracený, Michal Hrůza, Janek Ledecký, Dan McCafferty (Nazareth), Jaroslav Svěcený, Michaela Gemrotová, Radim Schwab a mnoho ďalších.

SR postúpi 3 sólisti do národného finále a z ČR 10 sólistov, ktorí absolvujú intenzívnu prípravu k finálovému galavečeru a preukážu umenie nielen skvelého spevu, ale aj spoluprácu s orchestrom, dirigentom a umenie vystupovať na veľkom pódiu.

Z národného finále bude následne odbornou porotou vybraný jeden finalista z Českej republiky a jeden zo Slovenskej republiky.

Títo dvaja finalisti získajú nadstavbový intenzívny kurz spoločnosti Bon Art Music, SE, kde prejdú prípravou pre budúce osobnosti umeleckej scény. Či už by to bol spevák alebo muzikálová hviezda. Zúčastnia sa skúšok so živým orchestrom, nahrávania v štúdiu, prípravy choreografie, lekcie komunikácie nielen s médiami a následne prežijú týždeň v kúpeľnom meste Sanremo, kde sa stretnú s finalistami z ostatných krajín.

V celej súťaži je kladený dôraz na profesionalitu.