Partneři projektu

Medzinárodný detský spevácký festival pre sólistov vo veku 6-15 rokov (pop, rock, jazz, folk, classical)

LOGO Bon Art Pops Orchestra

reklama našeho partnerareklama našeho partnera

Sanremo Junior SK

Od apríla 2018 sme vyhlásili konkurzy pre Českú republiku a od júla 2018 pre Slovenskú republiku na rok 2018/2019.

Registrácie nájdete tu

Sólisti tu budú mať šancu v jednotlivých kolách zabojovať o účasť v národnom finále, ktoré sa uskutoční za doprovodu Bon Art Pops Orchestra v divadle Hybernia v Prahe dňa 20.2.2019. Bon Art Pops Orchestra, ktorý je zložený výhradne zo žien, už v minulosti na koncertoch doprevádzal také hviezdy ako je Miro Žbirka, Chinaski, David Koller, Marek Ztracený, Michal Hrůza, Janek Ledecký, Dan McCafferty (Nazareth), Jaroslav Svěcený, Michaela Gemrotová, Radim Schwab a mnoho ďalších.

SR postúpi 3 sólisti do národného finále a z ČR 10 sólistov, ktorí absolvujú intenzívnu prípravu k finálovému galavečeru a preukážu umenie nielen skvelého spevu, ale aj spoluprácu s orchestrom, dirigentom a umenie vystupovať na veľkom pódiu.

Z národného finále bude následne odbornou porotou vybraný jeden finalista z Českej republiky a jeden zo Slovenskej republiky.

Títo dvaja finalisti získajú nadstavbový intenzívny kurz spoločnosti Bon Art Music, SE, kde prejdú prípravou pre budúce osobnosti umeleckej scény. Či už by to bol spevák alebo muzikálová hviezda. Zúčastnia sa skúšok so živým orchestrom, nahrávania v štúdiu, prípravy choreografie, lekcie komunikácie nielen s médiami a následne prežijú týždeň v kúpeľnom meste Sanremo, kde sa stretnú s finalistami z ostatných krajín.

V celej súťaži je kladený dôraz na profesionalitu.