Partneři projektu

Medzinárodný detský spevácký festival pre sólistov vo veku 6-15 rokov (pop, rock, jazz, folk, classical)

LOGO Bon Art Pops Orchestra

reklama našeho partnerareklama našeho partnera

Kristýna Petráková

ČR v roku 2016 v Sanremu reprezentovala veľmi talentovaná Kristýna Petráková.

Kristýna sa narodila v roku 2004. V 4 rokoch bola vybratá do hudobne zameranej triedy v materskej škole, kde sa začala venovať spevu a hre na flautu.

Od 6 rokoch hrá na klavír a venuje sa zborovému aj sólovému spevu. Ďalej navštevuje Hudobno–dramatický odbor na Základnej umeleckej škole, kde účinkovala vo viacerých muzikáloch.

Má skúsenosti ako moderátorka relácii pre deti i dospelých. Absolvovala kurzy a stala sa reportérkou Detskej televízie. Pravidelne sa zúčastňuje Letnej hereckej školy.

V roku 2014 vyhrala konkurz na spievanú, hranú a tanečnú rolu malej Kláryv muzikáli Mýdlový princ v pražskom divadle Brodway, kde stále účinkuje. V roku 2016 bola na základe konkurzu obsadená do novo pripravovaného muzikálu, Alenka v krajine zázrakov v Divadle Hybernia v Prahe.

V roku 2016 sa Kristýna zúčastnila súťaže Sanremo Junior za Českú republiku, kde skvelo reprezentovala a za svoj výkon získala špeciálnu cenu poroty.

Medzi ďalšie záujmy Kristýny patrí šport a to predovšetkým snowboarding, waweboarding a plávanie. Kristýna navštevuje Základnú školu v Milovicích a v budúcnosti by sa rada venovala štúdiu toho, čo ju najviac , teda herectvo, spev a muzikál..